Onur Balcı
|
8 Temmuz 2022 Cuma
|
Mersin Ceride Haber
Gülnar Haberleri
|
219 Okunma

Gülnar Belediyesi tarafından düzenlenen, Kurban satış yeri, vatandaşların sağlıklı ve hijyenik ortamda alışverişlerini yapabilmeleri için Akdeniz Mahallesi Aydıncık yolu üzerinde bulunan Orman Deposu karşısında hizmete sunuldu.

Alanda; satıcıların ve kurban almaya gelen vatandaşların tüm ihtiyaçları düşünülürken, su ve tuvalet gibi tüm çalışmalar eksiksiz yerine getirildi.
Gülnar Belediye Başkanımız Alpaslan Ünüvar konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Besicilerin sağlıklı, gölge bir ortamda hayvanlarını barındırmaları ve vatandaşların da rahat bir şekilde alışveriş yapabilmeleri için kurbanlık satış yerimizi ilçemizde Orman deposu karşısında hizmete sunduk. Kurban satış alanımızda vatandaşlarımızın talepleri ve alanın denetimi için Zabıta ekiplerimiz sürekli olarak görevde. Gülnar Belediyesi olarak amacımız hemşehrilerimizin daha sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmeleridir. Vatandaşlarımız herhangi bir sıkıntı yaşadığında kurban satış yerlerindeki zabıta ekiplerimizden ve belediyemizden yardım alabilirler, müsterih olsunlar. Gönül rahatlığı içerisinde kurbanlık alışverişlerini yapabilmeleri için biz gece gündüz hizmet vermeye devam edeceğiz. Tüm hemşehrilerime hayırlı bayramlar diliyorum ” dedi.