Onur Balcı
|
28 Eylül 2022 Çarşamba
|
Mersin Ceride Haber
Gülnar Haberleri

BAŞKAN ÜNÜVAR ASFALT ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Gülnar Belediyesi, daha kaliteli ve konforlu ulaşım ağı için başlattığı asfalt çalışmalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.
Gülnar Belediyesi ekiplerinin, ilçe genelinde yürüttüğü yol yapım çalışmaları kapsamında Yarmasu Mahallesinde sathi kaplama asfalt çalışmaları hızla sürüyor.

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar,  belediye tarafından çalışmaların devam ettiği Yarmasu Mahallesinde asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek vatandaşlarla görüştü. Başkan Ünüvar'a incelemelerde Belediye Meclis Üyesi Mehmet Kırıt ve Yarmasu Mahallesi Muhtarı Mustafa Güneş eşlik etti.

BAŞKAN ÜNÜVAR: “HEDEFİMİZ DAHA GÜZEL BİR GÜLNAR VE HALKIMIZIN ULAŞIM KONFORUNU ARTTIRMAK”

İlçe genelinde yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını vurgulayan Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar; “Halkımız ve muhtarlarımızdan gelen istek ve talepleri değerlendirerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gülnar Belediyesi olarak ilçe merkezinde sürdürdüğümüz çalışmalarımızı aynı hız ve aynı kararlılıkla kırsal mahallelerimizde de devam ettiriyoruz. Ekiplerimiz şu anda Yarmasu Mahallemizde zemin hazırlığı tamamlanan bölümlerde asfalt çalışmaları gerçekleştiriyor. Aynı zamanda asfalt yapılacak yollarda da zemin hazırlığı çalışmalarını sürdürüyor. Gülnar’da halkımızın ulaşım konforunu arttırmak amacıyla, daha yaşanılabilir, daha güzel bir Gülnar için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aralıksız olarak çalışmaya devam edeceğiz.Hemşerilerimizin güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlamaları adına ekiplerimiz canla başla çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalarımızı belirlenen program dahilinde sürdüreceğiz. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Yenilenen yollar Gülnar’ımıza ve halkımıza hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

İncelemelerde Başkan Ünüvar’a eşlik eden Yarmasu Mahallesi Muhtarı Mustafa Güneş yaptığı açıklamada; “Yarmasu Mahallesinde Gülnar Belediyesi tarafından asfalt çalışmaları yapılmaktadır. Belediyemizin yaptığı çalışmalardan dolayı başta Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan Ünüvar’a, ekibine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.