Onur Balcı
|
6 Haziran 2022 Pazartesi
|
Mersin Ceride Haber
Toroslar Haberleri

Ankara dönüşü Toroslar belediye başkanı atsız afşın Yılmaz'ı Belediye önünde coşkulu bir kalabalık karşıladı. Başkan Afşın,
"Bu ödülde, tüm çalışma arkadaşlarımın emeği var. Bu gurur hepimizin. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum" diyen Başkan Yılmaz ise; "Hizmet çıtasını hep birlikte daha da yükseğe çıkaracağız" dedi.
Ankara'da düzenlenen Genç Dostu Şehirler Kongre ve Sergisi'ne, gençlere yönelik çalışmaları ve Tekno Toroslar Projesiyle damga vurdu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Belediyeler Birliği'nin ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte, Genç Dostu Şehirler Fikir ve Proje Yarışması'na "Tekno Toroslar Projesi" ile katılan Toroslar Belediyesi, projenin ödüle layık görülmesinin gururunu yaşıyor.

"Başarıyı Hep Birlikte Yakaladık"

Ödülü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden alan Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, belediye önünde personeli tarafından coşkuyla karşılandı. Başkan Yılmaz, sürpriz karşılama dolayısıyla personeline teşekkür etti.

Toroslar halkına en güzel ve en yenilikçi hizmetler sunmanın çabası içerisinde olduklarını belirten Başkan Yılmaz; "Projeye katkı sunan ekibimizin yanı sıra bu ödülde tüm çalışma arkadaşlarımızın emeği var. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Aynı zamanda irademiz, imkanımız, insan kaynağımız ve bizlerle bir olan vatandaşımız var. Bu ödüller, bizi daha da motive ediyor ve daha güzelini yapmaya teşvik ediyor. Toroslarımıza en güzel hizmeti sunmaya hep birlikte devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

"Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin Selamını Getirdim"

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Malazgirt Zaferi'nin 950. yıl dönümü dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin teşrifleriyle Muş'un Malazgirt ilçesinde düzenlenen programa katıldığını da hatırlatarak; "Malazgirt'te Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey ile görüşme fırsatı bulduk. Sayın Genel Başkanımızın hepinize selamını getirdim" dedi.